DETEKTYW BIAŁYSTOK

KOBIETA DETEKTYW BIAŁYSTOK

Skuteczny Detektyw Białystok. Detektywi Białystok Dowody na Zdradę.
Dowody Zdrady Białystok

O nas

Detektywi Białystok - Agencja Detektywistyczna Białystok to profesjonalni Prywatni Detektywi, którzy wykonają usługę detektywisytyczną na terenie Białegostoku. Detektyw dostepny jest także na terenie: Mońki, Hajnówka, Białowieża, Zambrów, Czarna Białostocka, Bielsk Podlaski, Suwałki, Siemiatycze, Sokółka. Zabłudów, Bobrowniki.

Katarzyna Kobieta Detektyw Białystok. Dyrektor Oddziału Agencji Detektywistycznej w Białymstoku. Doświadczenie zdobywa od 10 lat pracując w Biurze Detektywistycznym FEMINA, skutecznie wspomagając realizację trudnych usług detektywistycznych. Autetem jest posiadanie kilkunastoletniego doświadczenia w pracy jako Asystent Prawny w Kancelariach Adwokackich oraz Sądzie. Detektyw Katarzyna potrafi właściwie doradzić w zakresie spraw rozwodowych, karnych i innych gdzie liczy się wiedza prawnicza.

Monika Kobieta Detektyw, od 2011r  właścicielka Kobiecej Agencji Detektywistycznej FEMINA, Specjalistka od Zdrad, w latach 2006 - 2011 Asystentka Prywatnego Detektywa w Biurze Detektywistycznym MAXIMUS działającym także na terenie Białegostoku.

Krzysztof Prywatny Detektyw z licencją od 2006r, były pracownik Komendy Głównej Policji, w latach 2005-2014 właściciel Biura Detektywistycznego MAXIMUS, które przed zdobyciem uprawnień detektywistycznych zajmowało sie profesjonalnym doradztwem w zakresie windykacji należności, w tym ustalaniem majątku oraz poszukiwaniem dłużników. Doświadczony specjalista od zdrad, wywiadu gospodarczego, poszukiwania osób oraz akcesorii detektywistycznych (podsłuchy, kamery szpiegowskie, lokalizatory GPS), oraz wykrywania podsłuchów. 

Piotr Detektyw Białystok. Specjalista w zakresie wywiadu gospodarczego oraz bezpieczeństwa firm. Działa nie tylko na terenie Polski ale skutecznie realizuje zlecenia detektywistyczne na terenie Niemiec, Hiszpanii, Węgier, Słowacji, Irlandii, Anglii, itp. Posiada rozległą siatkę współpracowników, w tym tajnych informatorów działających w różnych branżach gospodarki. 

Od początku działalności detektywistycznej, stawiamy na wykonywanie zdjęć lub nagrań, bo to stanowi dobry dowód w sprawie sądowej. 

Nasz cennik usług detektywistycznych na terenie Białegostoku jest tak skonstruowany aby zapewnić skuteczność realizacji zlecenia oraz dopasować się do realiów branży. W wielu sprawach stosujemy zniżki i rabaty oraz gratisowo wypożyczamy sprzęt detektywistyczny

Nasze usługi detektywistyczne Białystok to nie tylko zdrady ale także zbieranie dowodów do spraw karnych, ustalanie danych, sprawy gospodarcze, weryfikacje pracowników czy poszukiwanie osób zaginionych i ukrywających się

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego, celem wskazania możliwości naszych Detektywów oraz podania stawek pracy Detektywa na terenie Białegostoku i okolic. U nas nie ma tajemnic w zakresie: Detektyw Białystok Cena. 

Spotykamy się w miejscy dogodnym dla klienta naszej Agencji Detektywistycznej. 

Działamy także na terenie Warszawy - www.prywatnydetektyw.waw.pl Skuteczny i dobry Detektyw Warszawa www.kobieta-detektyw.waw.pl - Kobieca Agencja Detektywistyczna Warszawa

Wszystkie prawa zastrzeżone.Strona wykonana przez Agencja Reklamy