DETEKTYW BIAŁYSTOK

KOBIETA DETEKTYW BIAŁYSTOK

Detektyw Białystok, Detektywi Białystok, Prywatny Detektyw Białystok Dowody Zdrady
Polecani Detektywi Białystok. Zadzwoń i zapytaj jakie Detektyw Białystok ma ceny.

Dowody zdrady

Detektywi Białystok Dowody na Zdradę, Kobieta Detektyw Białystok Dowody Zdrady, Usługi Detektywistyczne Białystok

Zbieranie materiału dowodowego w zakresie zdrady to podstawowa usługa świadczona przez nasze Biuro Detektywistyczne. Jesteśmy Specjalistami od Dowodów na zdradę od 2006r. 

Skupiamy się na wykonaniu zdjęć detektywistycznych lub nagrań video, które dokumentują zdradę, niewierność lub wskazują na brak lojalności partnera, partnerki lub męża/żony. 

Nasi Detektywi zeznają w Sądzie. Współpracujemy ze skutecznymi i dobrymi Adwokatami/Kancelariami Adwokackimi z Białegostoku i okolic. Na Państwa życzenie wskażemy także skuteczną kancelarię prawną. 

Detektyw Katarzyna jako doświadczony Asystent Prawny oraz pracownik Sądu, analizując sprawę detektywisytyczną dokona wstępnej porady prawnej. 

Po zakończeniu zlecenia, klient Agencji Detektywistycznej dostaje sprawozdanie z materiałem dowodowym, który udało się zebrać w sprawie detektywistycznej. 

Przed rozpoczęciem współpracy wstępnie doradzamy prawnie, wskazując na czym polega praca Detektywa w zakresie udawadaniania niewierności oraz jakie dowody można zdobyć wynajmując nasze Biuro Detektywistyczne. Czasami są to zdjęcia wskazujące na wspomnianą nielojalność, systematyczność spotkań z inną osobą lub wyraźnie pokazujące łączące ich relacje. 

Nasza umowa detektywistyczna zawiera szczegółowy cennik oraz inne zapisy, takie jak, np. nadzór klienta nad wydatkami i kosztami usługi detektywistycznej. 

Zapraszamy do kontaktu. Detektywi Białystok. Kobieta Detektyw Białystok

Wszystkie prawa zastrzeżone.Strona wykonana przez Agencja Reklamy